Egyéb

XXXII. Nagy Sándor Emlékverseny – eredmények

2020. szeptember 12-én Orosházán versenyzett a NICS-HSÚVC. A XXXII. Nagy Sándor Emlékverseny szép eredményeket hozott.

Bán Sándor vezetőedző beszámolója:

“14 arany, 12 ezüst és 9 bronzéremmel 2. helyet szerezte meg a fiatal csapatunk, egyetlen ponttal a Békéscsaba vitte el az orrunk elől a kupát. Szőke Zita 50 mellen és 100 gyorson győzött a felnőtt kategóriában. Paku Zoltán, Farkas András és Fülöp Daniel edzőkollégák versenyzői számolatlanul gyűjtötték az érmeket legjobb ideiket megjavítva. Nagyon büszkék vagyunk rátok és köszönet az edzőknek, szülőknek is! Hajrá NICS-HSÚVC!

Közben az edzőnk -Nagy Saci bácsi- emlékére és tiszteletére régi csapattársammal, Tóth Icával leúsztunk egy 50 gyorsot azok névében is, akik a vírusveszély miatt most nem lehettek velünk. Nagy megtiszteltetés volt kiváló edzőbarátommal, Gyepes Lajossal is találkozni. Az emlékezetes szép napot köszönöm mindenkinek.”

Első helyezettek: Kohán Benjamin, Mérai Janka, Szőke Zita, Földesi Balázs, Szél Szabina Mira, Oláh Ádám, Musa Márk, Márki Zalán, 4×50 mix váltó

Második helyezettek: Szabó Flóra, Szabó Marcell, Márki Zalán, Hamvas Réka, Veszelovszki Eszter, Szatmári Máté, Németi Barna, Oláh Ádám, Nagy Olivér, Perkkiö Emil Alexander, 4×50 mix váltó

Harmadik helyezettek: Földesi Balázs, Musa Márk, Perkkiö Emil Alexander, Szél Szabina Mira, Szabó Marcell, Kardos Marcell, Búzás Bende, Szatmári Kende, Kovács Anna