Utánpótlás úszás

VIII. Gyarmati Kupa úszóverseny

45 klubot megelőzve a NICS-HSÚVC nyerte a Gyarmati-kupát.

46 egyesület közül a NICS-HSÚVC csapata végzett az élen az összesített pontversenyben a hétvégén Hódmezővásárhelyen rendezett VIII. Gyarmati Kupa úszóversenyen.

760 versenyző állt rajtkőre a kétnapos nemzetközi megmérettetésen, amin szerb és román sportolók is részt vettek. A nézők előtt megtartott viadalt a Hódfürdő Kft. rendezte helyi sportszakemberek közreműködésével. A klubok versenyét a 42 indulót nevező vásárhelyi NICS-HSÚVC csapata nyerte a debreceniek és a szegediek előtt, míg a Hód Úszó SE 46 tagú különítménye az ötödikként végzett.

A győztes egyesület színeiben Nagy Olivér, Musa Márk, Szabó Marcell, Nagynémedi Anna, Földesi Balázs, Mérai Janka, Kohan Benjamin, Szatmári Máté, Oláh Ádám, Grexák Nóra, Veszelovszki Eszter és Borsos Borisz szerepelt a legeredményesebben.