Egyéb

Tavaszváró Úszóverseny – rajtlistánk

Tavaszváró Úszóverseny – rajtlistánk

A hétvégén rendezi meg a Hód-Fürdő Kft. a Tavaszváró Úszóversenyét, melyen az alábbi versenyzőink vesznek részt.

Mindenkinek jó versenyzést kívánunk!

Hajrá, NICS-HSÚVC

SzámNévSz.évSzámIdőEdző
2Veszelovszki Eszter2007400 m. leány gyorsúszás4:56,43Edzői Team
2Grexák Nóra2006400 m. leány gyorsúszás5:03,48Edzői Team
3Musa Márk2007100 m. fiú pillangóúszás1:10,35Edzői Team
3Kardos Marcell2007100 m. fiú pillangóúszás1:10,79 Edzői Team
3Kohán Benjamin2012100 m. fiú pillangóúszás1:39,41Edzői Team
3Solymosi Gábor2006100 m. fiú pillangóúszás1:21,79Edzői Team
4Mérai Janka2011100 m. leány pillangóúszás1:18,88Edzői Team
4Kopornyik Kata Magdolna2009100 m. leány pillangóúszás1:31,31Edzői Team
4Nagynémedi Anna2010100 m. leány pillangóúszás1:17,08Edzői Team
5Szabó Marcell Attila2010100 m. fiú hátúszás1:18,11Edzői Team
5Németi Barna2007100 m. fiú hátúszás1:06,05Edzői Team
5Tunyogi Noel2009100 m. fiú hátúszás1:27,21Edzői Team
5Szatmári Kende2011100 m. fiú hátúszás1:29,08Edzői Team
5Pászti Alex2008100 m. fiú hátúszás1:18,82Edzői Team
6Török Réka2008100 m. leány hátúszás1:16,65Edzői Team
6Tóth Dorka2011100 m. leány hátúszásEdzői Team
6Kovács Anna2009100 m. leány hátúszásEdzői Team
6Szél Szabina Mira2011100 m. leány hátúszás1:28,85Edzői Team
6Hamvas Rebeka Sára2010100 m. leány hátúszás1:35,72Edzői Team
7Kardos Marcell2007100 m. fiú mellúszás1:19,50Edzői Team
7Nándori Ádám2011100 m. fiú mellúszás1:48,81Edzői Team
7Solymosi Gábor2006100 m. fiú mellúszás1:25,91Edzői Team
7Csuka Noel Dániel2009100 m. fiú mellúszás1:31,40Edzői Team
7Szatmári Máté2007100 m. fiú mellúszás1:13,98Edzői Team
7Földesi Balázs2010100 m. fiú mellúszás1:26,37Edzői Team
7Kopornyik Gergő Dávid2011100 m. fiú mellúszás1:57,04Edzői Team
7Musa Márk2007100 m. fiú mellúszásEdzői Team
8Kopornyik Kata Magdolna2009100 m. leány mellúszás1:36,87Edzői Team
8Nagynémedi Anna2010100 m. leány mellúszás1:23,04Edzői Team
8Kanka Brigitta2007100 m. leány mellúszás1:29,76Edzői Team
8Antal Zsófia2009100 m. leány mellúszás1:39,16Edzői Team
8Hamvas Réka2010100 m. leány mellúszás1:28,12Edzői Team
9Németi Barna2007100 m. fiú gyorsúszás1:00,53Edzői Team
9Kohán Benjamin2012100 m. fiú gyorsúszás1:25,49Edzői Team
9Tunyogi Noel2009100 m. fiú gyorsúszás1:16,15Edzői Team
9Pászti Alex2008100 m. fiú gyorsúszás1:07,22Edzői Team
9Földesi Balázs2010100 m. fiú gyorsúszás1:17,19Edzői Team
9Kopornyik Gergő Dávid2011100 m. fiú gyorsúszás1:30,09Edzői Team
9Nándori Ádám2011100 m. fiú gyorsúszás1:23,47Edzői Team
9Szabó Marcell Attila2010100 m. fiú gyorsúszás1:10,09Edzői Team
10Tóth Dorka2011100 m. leány gyorsúszás1:26,68Edzői Team
10Veszelovszki Eszter2007100 m. leány gyorsúszás1:05,80Edzői Team
10Kovács Anna2009100 m. leány gyorsúszás1:11,49Edzői Team
10Szél Szabina Mira2011100 m. leány gyorsúszás1:23,82Edzői Team
10Paku Jázmin2009100 m. leány gyorsúszás1:13,34Edzői Team
10Hamvas Rebeka Sára2010100 m. leány gyorsúszás1:20,47Edzői Team
10Antal Zsófia2009100 m. leány gyorsúszás1:25,03Edzői Team
10Hamvas Réka2010100 m. leány gyorsúszás1:27,37Edzői Team
10Grexák Nóra2006100 m. leány gyorsúszás1:05,81Edzői Team
10Török Réka2008100 m. leány gyorsúszás1:06,62Edzői Team
10Nagynémedi Anna2010100 m. leány gyorsúszás1:07,68Edzői Team
10Kanka Brigitta2007100 m. leány gyorsúszás1:16,34Edzői Team
10Mérai Janka2011100 m. leány gyorsúszás1:12,65Edzői Team
11Csuka Noel Dániel2009400 m. fiú vegyesúszásEdzői Team
11Pászti Alex2008400 m. fiú vegyesúszás5:34,59Edzői Team
13Solymosi Gábor2006200 m. fiú vegyesúszás2:47,65Edzői Team
13Szabó Marcell Attila2010200 m. fiú vegyesúszás2:44,31Edzői Team
13Musa Márk2007200 m. fiú vegyesúszás2:23,70Edzői Team
13Kardos Marcell2007200 m. fiú vegyesúszás2:32,40Edzői Team
14Kanka Brigitta2007200 m. leány vegyesúszás2:54,31Edzői Team
14Botka Petra2011200 m. leány vegyesúszás3:16,71Edzői Team
14Szél Szabina Mira2011200 m. leány vegyesúszás3:22,70Edzői Team
15Solymosi Gábor200650 m. fiú mellúszás0:40,22Edzői Team
15Csuka Noel Dániel200950 m. fiú mellúszás0:43,76Edzői Team
15Földesi Balázs201050 m. fiú mellúszás0:39,50Edzői Team
15Szatmári Máté200750 m. fiú mellúszás0:34,79Edzői Team
15Kardos Marcell200750 m. fiú mellúszás0:36,25Edzői Team
15Nándori Ádám201150 m. fiú mellúszás0:49,41Edzői Team
16Antal Zsófia200950 m. leány mellúszás0:45,51Edzői Team
16Szűcs Zoé201150 m. leány mellúszás0:54,22Edzői Team
16Hamvas Réka201050 m. leány mellúszás0:41,08Edzői Team
16Grexák Nóra200650 m. leány mellúszás0:36,51Edzői Team
16Kanka Brigitta200750 m. leány mellúszás0:41,99Edzői Team
16Botka Petra201150 m. leány mellúszás0:47,85Edzői Team
16Nagynémedi Anna201050 m. leány mellúszás0:39,41Edzői Team
16Szél Szabina Mira201150 m. leány mellúszás0:49,02Edzői Team
16Tóth Dorka201150 m. leány mellúszás0:50,20Edzői Team
16Veszelovszki Eszter200750 m. leány mellúszás0:37,23Edzői Team
16Kovács Anna200950 m. leány mellúszás0:43,87Edzői Team
17Szabó Marcell Attila201050 m. fiú hátúszás0:36,46Edzői Team
17Kopornyik Gergő Dávid201150 m. fiú hátúszás0:49,86Edzői Team
17Musa Márk200750 m. fiú hátúszás0:31,88Edzői Team
17Szőke Sándor Bendegúz201150 m. fiú hátúszás0:47,98Edzői Team
17Németi Barna200750 m. fiú hátúszás0:31,97Edzői Team
17Solymosi Gábor200650 m. fiú hátúszásEdzői Team
17Nagy Olivér201150 m. fiú hátúszás0:43,32Edzői Team
17Kohán Benjamin201250 m. fiú hátúszás0:43,87Edzői Team
18Hamvas Rebeka Sára201050 m. leány hátúszás0:43,54Edzői Team
18Botka Petra201150 m. leány hátúszásEdzői Team
18Szél Szabina Mira201150 m. leány hátúszás0:41,41Edzői Team
18Szűcs Lizbett201150 m. leány hátúszás0:52,90Edzői Team
18Török Réka200850 m. leány hátúszás0:37,36Edzői Team
18Tóth Dorka201150 m. leány hátúszás0:46,10Edzői Team
18Mérai Janka201150 m. leány hátúszás0:38,41Edzői Team
18Kuti Lili200750 m. leány hátúszás0:34,68Edzői Team
18Paku Jázmin200950 m. leány hátúszás0:39,56Edzői Team
18Szűcs Zoé201150 m. leány hátúszás0:50,00Edzői Team
19Pászti Alex2008200 m. fiú gyorsúszás2:23,11Edzői Team
19Nándori Ádám2011200 m. fiú gyorsúszás3:04,77Edzői Team
19Németi Barna2007200 m. fiú gyorsúszás2:12,75Edzői Team
20Grexák Nóra2006200 m. leány gyorsúszás2:22,48Edzői Team
20Nagynémedi Anna2010200 m. leány gyorsúszás2:22,72Edzői Team
20Veszelovszki Eszter2007200 m. leány gyorsúszás2:24,26Edzői Team
20Antal Zsófia2009200 m. leány gyorsúszás3:00,75Edzői Team
22Török Réka2008200 m. leány pillangóúszás2:51,88Edzői Team
22Mérai Janka2011200 m. leány pillangóúszás2:53,27Edzői Team
23Földesi Balázs201050 m. fiú gyorsúszás0:34,10Edzői Team
23Szabó Marcell Attila201050 m. fiú gyorsúszás0:30,75Edzői Team
23Kopornyik Gergő Dávid201150 m. fiú gyorsúszás0:39,20Edzői Team
23Musa Márk200750 m. fiú gyorsúszás0:28,63Edzői Team
23Kardos Marcell200750 m. fiú gyorsúszás0:28,24Edzői Team
23Németi Barna200750 m. fiú gyorsúszás0:28,80Edzői Team
23Szatmári Kende201150 m. fiú gyorsúszás0:38,88Edzői Team
23Szőke Sándor Bendegúz201150 m. fiú gyorsúszás0:38,68Edzői Team
23Nagy Olivér201150 m. fiú gyorsúszás0:33,76Edzői Team
23Kohán Benjamin201250 m. fiú gyorsúszás0:36,84Edzői Team
23Pászti Alex200850 m. fiú gyorsúszás0:32,30Edzői Team
24Botka Petra201150 m. leány gyorsúszás0:36,40Edzői Team
24Nagynémedi Anna201050 m. leány gyorsúszás0:30,82Edzői Team
24Szűcs Lizbett201150 m. leány gyorsúszás0:43,75Edzői Team
24Mérai Janka201150 m. leány gyorsúszás0:33,03Edzői Team
24Tóth Dorka201150 m. leány gyorsúszás0:38,87Edzői Team
24Kuti Lili200750 m. leány gyorsúszás0:29,88Edzői Team
24Antal Zsófia200950 m. leány gyorsúszás0:36,10Edzői Team
24Kovács Anna200950 m. leány gyorsúszás0:33,26Edzői Team
24Paku Jázmin200950 m. leány gyorsúszás0:33,35Edzői Team
24Szűcs Zoé201150 m. leány gyorsúszás0:40,91Edzői Team
24Hamvas Rebeka Sára201050 m. leány gyorsúszás0:36,38Edzői Team
24Hamvas Réka201050 m. leány gyorsúszás0:37,99Edzői Team
24Grexák Nóra200650 m. leány gyorsúszás0:30,27Edzői Team
25Kopornyik Gergő Dávid201150 m. fiú pillangóúszás0:47,98Edzői Team
25Nándori Ádám201150 m. fiú pillangóúszás0:43,42Edzői Team
25Nagy Olivér201150 m. fiú pillangóúszás0:44,38Edzői Team
25Kohán Benjamin201250 m. fiú pillangóúszás0:44,56Edzői Team
25Csuka Noel Dániel200950 m. fiú pillangóúszás0:42,10Edzői Team
26Szűcs Lizbett201150 m. leány pillangóúszás0:42,92Edzői Team
26Mérai Janka201150 m. leány pillangóúszás0:36,83Edzői Team
26Török Réka200850 m. leány pillangóúszás0:34,39Edzői Team
26Kanka Brigitta200750 m. leány pillangóúszás0:35,52Edzői Team
26Veszelovszki Eszter200750 m. leány pillangóúszás0:34,45Edzői Team
26Paku Jázmin200950 m. leány pillangóúszás0:39,04Edzői Team
26Kopornyik Kata Magdolna200950 m. leány pillangóúszás0:36,89Edzői Team
27Földesi Balázs2010200 m. fiú mellúszás3:03,63Edzői Team
27Szőke Sándor Bendegúz2011200 m. fiú mellúszás3:49,04Edzői Team
27Csuka Noel Dániel2009200 m. fiú mellúszás3:11,35Edzői Team
28Kovács Anna2009200 m. leány mellúszás3:12,82Edzői Team
28Hamvas Réka2010200 m. leány mellúszás3:05,04Edzői Team
28Nagynémedi Anna2010200 m. leány mellúszás3:03,58Edzői Team
29Szatmári Kende2011200 m. fiú hátúszás3:00,29Edzői Team
Írta -
Skip to content