Egyéb

27. Nemzetközi Szenior Úszóverseny

2022. Május 7-én Szentesen rendezték meg a 27. Nemzetközi Szenior Úszóversenyt. Szenior csapatunk 20 fővel képviselte egyesületünket. Összesen 2 db arany érmet, 6 db ezüst érmet és 11 db bronz érmet szereztek!
Részletes eredmények:
Kőhegyi-Kis Ágnes:
66 méteres gyorsúszás 1. hely
33 méteres gyorsúszás 2. hely
Martonné Végh Katalin:
66 méteres gyorsúszás 5. hely
33 méteres gyorsúszás 4. hely
Végh Edit:
66 méteres mellúszás 3. hely
66 méteres hátúszás 4. hely
33 méteres gyorsúszás 5. hely
Patócs Judit:
66 méteres mellúszás 2. hely
33 méteres mellúszás 3. hely
Bognár Sándorné:
66 méteres mellúszás 4. hely
33 méteres gyorsúszás 5. hely
33 méteres mellúszás 4. hely
Siági Tünde:
33 méteres gyorsúszás 7. hely
33 méteres mellúszás 6. hely
33 méteres hátúszás 4. hely
Pallagi Zsuzsánna:
33 méteres gyorsúszás 5. hely
33 méteres hátúszás 3. hely
Oláh Judit:
33 méteres gyorsúszás 6. hely
33 méteres mellúszás 4. hely
Varga Titanilla:
33 méteres mellúszás 5. hely
Kristóf Ildikó:
33 méteres mellúszás 2. hely
Mónusné Radvánszki Erika:
33 méteres mellúszás 3. hely
33 méteres hátúszás 3. hely
Magyar Katalin:
33 méteres hátúszás 5. hely
Búzás Zoltán:
66 méteres gyorsúszás 6. hely
133 méteres vegyes úszás 5. hely
Hajdu Ervin:
66 méteres mellúszás 7. hely
33 méteres mellúszás 6. hely
33 méteres gyorsúszás 10. hely
Tóth Tibor:
33 méteres gyorsúszás 8. hely
Dr. Szöllősi Sándor:
33 méteres gyorsúszás 1. hely
33 méteres pillangóúszás 3. hely
Faragó Attila:
33 méteres gyorsúszás 2. hely
33 méteres pillangóúszás 2. hely
Kun Attila:
33 méteres mellúszás 11. hely
Marton Sándor:
33 méteres mellúszás 10. hely
Földesi Sándor:
33 méteres hátúszás 4. hely
33 méteres pillangóúszás 3. hely
4×33 méteres gyors váltó 3. hely (Kun Attila, Hajdu Ervin, Földesi Sándor, Búzás Zoltán)
4×33 méteres gyors váltó 2. hely (Végh Edit, Kristóf Ildikó, Patócs Judit, Martonné Végh Katalin)
4×33 méteres gyors váltó 3. hely (Pallagi Zsuzsánna, Siági Tünde, Oláh Judit, Mónusné Radvánszki Erika)
4×33 méteres vegyes váltó 3. hely (Földesi Sándor, Hajdu Ervin, Dr. Szöllősi Sándor, Búzás Zoltán)
4×33 méteres mix vegyes váltó 3. hely (Kun Attila, Végh Edit, Kőhegyi-Kis Ágnes, Tóth Tibor)
4x 33 méteres mix vegyes váltó 4. hely (Bognár Sándorné, Kristóf Ildikó, Dr. Szöllősi Sándor, Földesi Sándor)
Gratulálunk a szép eredményekhez!
Írta -
Skip to content